Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Drużyna BDS wzmacnia drużynę Rainbow Six: Siege dwoma nowymi nabytkami

Dwóch członków również odchodzi z organizacji.

HQ

Team BDS przeszła przez fazę bycia najlepszą Rainbow Six: Siege drużyną na świecie. Od końca 2021 do końca 2022 roku drużyna wygrała prawie każdy duży turniej, w którym brała udział, a także kilka innych turniejów poza tym okresem, takich jak sierpniowy Major w 2020 roku i wydarzenie Gamers8 2023. Ale od tego czasu drużynie nie udało się osiągnąć tak wielu sukcesów, co bez wątpienia jest głównym powodem ostatnich zmian w składzie.

Zarówno Bryan "Elemzje" Tebessi, jak i Olivier "Renshiro" Vandroux opuścili zespół, a w ich miejsce podpisali kontrakt Fatih "Solotov" Türker i Josh "Yuzus" Pritchard. Para będzie rywalizować z francuskim trio Stéphane "Shaiiko" Lebleu, Loïc "BriD" Chongthep i Théo "LikEfac" Mariano, gdy rywalizacja powróci do regionu europejskiego w nadchodzących tygodniach.

Mówiąc o tej zmianie w składzie, Team BDS posunął się nawet do stwierdzenia, że chce "odzyskać swój tron", wyraźnie sugerując, że zespół musi odnieść duży sukces, aby sam został uznany za sukces.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości