Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Warzone 2

Drużyna Falcons zdobywa pierwsze trofeum Pucharu Świata w e-sporcie, wygrywając turniej CoD: Warzone

Drużyna z Arabii Saudyjskiej znalazła się na szczycie list przebojów, zabierając do domu największą część z puli nagród wynoszącej 1 milion dolarów.

HQ

Już teraz rozdano kilka milionów dolarów z rekordowej puli nagródEsports World Cup wynoszącej ponad 60 milionów dolarów, ponieważ w miniony weekend zakończyło się również wydarzenie Call of Duty: Warzone.

Podobnie jak w przypadku League of Legends, w tym turnieju wiele drużyn walczyło o część puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów, a teraz wiemy, kto został zwycięzcą.

To właśnie Arabia Saudyjska Team Falcons wyszła na prowadzenie, zdobywając łącznie 227,9 punktów za swoje wysiłki na etapie finałowym. To wystarczyło, aby dać drużynie około pięciu punktów przewagi nad Fnatic i wystarczyło, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce, zostać mistrzem i wrócić do domu z 200 000 dolarów z puli nagród w kieszeni.

Nie jest jasne, co będzie dalej z Team Falcons w konkurencyjnym obwodzie Warzone.

Call of Duty: Warzone 2

Powiązane teksty

Call of Duty: Warzone 2.0Score

Call of Duty: Warzone 2.0

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Formuła Warzone została wstrząśnięta nową odsłoną, która bardziej przypomina gloryfikowaną aktualizację niż coś naprawdę świeżego i wyjątkowego.Wczytywanie następnej zawartości