Polski
Gamereactor
wiadomości
Apex Legends

Drużyna Respawn Apex Legends trafiona zwolnieniami

W ramach szerszych cięć EA członkowie zespołu Respawn pracujący nad Apex Legends zostali zwolnieni.

HQ

Znacie ten gag w czołówce Simpsonów? Ten, w którym Lenny naprawia nowy znak "dni bez wypadków" i ześlizguje się z drabiny, ujawniając, że było już 0 dni bez wypadków. Reportaż o branży gier sprawia, że człowiek staje się Lennym, z tą różnicą, że zamiast o wypadkach zawsze mówimy o zwolnieniach.

Wydaje się, że garnitury nie mają dość ludzi tracących pracę, a jak zauważyło VGC, w ramach szerszych cięć EA, ludzie pracujący nad Apex Legends w Respawn zostali zwolnieni. "Po 20 sezonach Apex i 5 latach w Respawn prawie co do dnia, moja praca została zwolniona, a ja zostałem zwolniony, " napisał Alex Ackerman, lider mediów społecznościowych.

"To do bani, gdy widzę, jak niektórzy ludzie, z którymi pracowałem przez prawie 3 lata, zostali zwolnieni. Miejmy nadzieję, że prędzej niż później staną na nogi," napisał projektant poziomów Aaron Stump.

Biorąc pod uwagę, że rok fiskalny dobiega końca, może się okazać, że nadal nie przeszliśmy przez najgorsze zwolnienia, ponieważ firmy będą chciały jeszcze bardziej poszerzyć swoje marże zysku.

Apex Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości