Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves debiutuje dziś w Paramount+

Pomimo tego, że dopiero kilka tygodni temu wydano DVD i Blu-Ray.

HQ

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves okazał się dość niezwykłym filmem, ponieważ podczas gdy fani i krytycy wydawali się cieszyć czasem spędzonym w kinach, film nie był ogromnym sukcesem w sensie zarobków kasowych. Po tym, jak film pojawił się w kinach na całym świecie, zgarnął nieco ponad 200 milionów dolarów, co biorąc pod uwagę, że miał budżet produkcyjny w wysokości 150 milionów dolarów, nie jest największym zwrotem. Mimo to, od zakończenia kinowej emisji, film zadebiutował na DVD i Blu-Ray, a teraz także na Paramount +, co oznacza jego pojawienie się w serwisach streamingowych.

Jeśli nie widziałeś filmu, a masz subskrypcję Paramount +, warto się z nim zapoznać, zwłaszcza jeśli jesteś fanem DnD i światów fantasy.

Koniecznie złap naszą recenzję Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves tutaj.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości