Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Dwa nowe Pokémony Paradox nadchodzą do Pokemon: Scarlet i Violet

Walking Wake i Iron Deer będą dostępne jeszcze dzisiaj.

HQ

Niedawny strumień Pokémon Presents może nie przyniósł nam remake'u lub spin-offu naszych marzeń, ale dostaliśmy kilka interesujących nowych szczegółów, takich jak dwa nowe rajdy Tera i Paradox Pokémon przybywający do Pokémon Scarlet i Violet.

Paradoks lub starożytny Pokémon przybywający do Pokémon Scarlet to Walking Wake, podejście do Suicine, które daje mitycznemu Pokémonom Gen 2 dwie nogi zamiast czterech i projekt, który lepiej naśladuje dinozaura niż cokolwiek innego. Walking Wake jest Pokémonem typu Woda i Smok i można go schwytać w rajdach Tera z typem Water Tera.

Podobnie jak jego futurystyczni bracia, Iron Deer wygląda tak, jakby był zrobiony bardziej ze stali niż z żywej tkanki. Jego projekt czerpie inspirację z Virizon, który po raz pierwszy pojawił się w piątej generacji Pokémonów. Jest to Trawa i Typ Psychiczny, który ma typ Psychiczny Tera.

Którego Pokémona chcesz złapać?

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości