Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Black Adam

Dwayne Johnson obiecuje wprowadzić więcej bohaterów Justice Society

"Jest tak wielu fajnych, twardych superbohaterów i superzłoczyńców w Biblii, w panteonie uniwersum DC."

HQ

Podczas gdy Black Adam spotkał się z mieszanymi recenzjami, stał się wielkim hitem w kinach dzięki wybuchowej akcji superbohatera i oczywiście Dwayne'owi Johnsonowi jako tytułowemu bohaterowi.

Jedną rzeczą, co do której większość ludzi wydaje się zgadzać, jest to, że wprowadzenie Justice Society of America było jasnym punktem w filmie, a Aldis Hodge jako Hawkman i Pierce Brosnan jako Doctor Fate byli szczególnie chwaleni. W nadchodzących projektach DC wygląda na to, że spotkamy więcej takich facetów, zarówno tych, których poznaliśmy w Black Adamie, jak i innych.

Oto, co Dwayne Johnson miał do powiedzenia na ten temat w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com:

Teraz zbudujemy markę Black Adam i zbudujemy JSA. Doctor Fate, Cyclone, Hawkman, Atom-Smasher. I pamiętajcie, dla tych z was, którzy nie wiedzą - i wszyscy fani komiksów, wiecie o tym - jest tak wielu fajnych, twardych superbohaterów i superzłoczyńców w Biblii, w panteonie uniwersum DC. Właśnie tam. Więc zagłębimy się w to wszystko. "

Co sądzisz o postaciach Justice Society of America w Black Adam?

Black Adam

Powiązane teksty

0
Czarny Adam

Czarny Adam

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Dwayne Johnson robi wielki plusk w i tak już zmęczonym gatunku filmowym, a André nie ma wiele pozytywów do powiedzenia ...Wczytywanie następnej zawartości