Polski
Gamereactor
wiadomości
Dying Light

Dying Light - dodatek Hellraid wzbogaci się o możliwość użycia magii

Techland dodaje do swojego mrocznego fantasy slashera nowe wyzwanie, mikstury oraz obszar.

HQ

Techland poinformował, że Hellraid, utrzymany w klimacie mrocznego fantasy dodatek do gry Dying Light, otrzymał nową zawartość. Dzięki uaktualnieniu gracze odwiedzą nowy obszar, zmierzą się z wymagającym questem oraz zyskają dostęp do umiejętności magicznych. Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach.

Uaktualnienie wprowadza Tajemniczy Portal przenoszący graczy do obszaru, w którym będą mogli podjąć się wymagającego wyzwania, oferującego w nagrodę za jego ukończenie nową broń oraz umiejętność - magię! Jednak aby je otrzymać, należy ukończyć zadanie za jednym podejściem, jeżeli postać straci wszystkie życia - postępy zostaną zresetowane i będzie trzeba zacząć od nowa. Po ukończeniu wyzwania gracze otrzymają magiczną broń, która wystrzeliwuje ogniste kule i podpala wrogów - Fire Wand, a także odblokują umiejętność Wand Mastery.

Uaktualnienie wprowadzi także trzy nowe mikstury, które ułatwią graczom pokonywanie wyzwania: wytrzymałości, mocy oraz szybkości.

Co więcej, uaktualnienie dodało do gry nowy obszar, the Armory. Będzie on dostępny tylko dla graczy, którzy ukończyli zadanie Imprisonment. W tej lokalizacji możliwe będzie zobaczenie broni Crane'a, którą będzie można odblokować wraz z postępami w Hellraidzie.

Dodatkowo Techland wypuścił patch modyfikujący tryb gry Be The Zombie. Informacje o zmianach są dostępne pod tym adresem.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości