Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dyrektor gry Hearthstone opuścił Blizzarda

August Dean Ayala pracował w kalifornijskim deweloperze przez 11 lat.

HQ

Dyrektor gry Hearthstone opuścił Blizzard Entertainment. Wiadomość początkowo pochodziła z konta na Twitterze Augusta Deana Ayali (byłego dyrektora gry) 16 września, który ogłosił swoje odejście serią tweetów dla społeczności; tłumacząc, że po 11 latach w firmie przejdzie do nowych rzeczy. W tweetach wyraził swój honor i wdzięczność za to, co on i jego koledzy zbudowali w Blizzardzie podczas tych lat tworzenia gier i bycia częścią Hearthstone.

"Po 11 latach odchodzę z Blizzarda. Hearthstone to niesamowita gra" - powiedział Alaya. "Odegranie choćby niewielkiej roli w jego tworzeniu to zaszczyt, którego nigdy nie zapomnę. Dziękuję wszystkim graczom i specjalne podziękowania dla moich kolegów twórców gier. Jestem dumny ze wszystkiego, co razem zbudowaliśmy".

Od czasu odejścia z firmy, biografia Ayali na Twitterze żartobliwie zawiera deskryptor "bezrobotny", ponieważ jego ostatnim dniem jako dyrektora gry w Blizzardzie był 17 września. W serii tweetów po pierwotnym ogłoszeniu, Ayala podziękował swoim kolegom z różnych lat pracy w firmie i wyraził wdzięczność za to, że mógł być w firmie i awansować w szeregach do swojej ostatecznej i ostatecznej roli dyrektora gry - do której został awansowany na początku tego roku przed odejściem. Ayala awansował w szeregach, gdy Hearthstone był rozwijany i nie ma wątpliwości, że będzie to jego spuścizna w kalifornijskim deweloperze.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości