Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dyrektor gry Hearthstone zdradza, w jaki sposób zespół wymyśla nowe karty po 10 latach

W 2024 roku Hearthstone obchodzi 10. rocznicę, a mimo to gra wciąż wydaje się świeża.

HQ

Uniwersum Warcrafta szykuje się na wielkie urodziny w przyszłym roku. Zbliża się nie tylko 20. rocznica World of Warcraft, ale także 10. rocznica Hearthstone. Oprócz tego, że wszyscy czujemy się nieco starsi, 10. rocznica Hearthstone pokazuje, że gra karciana zdołała zachować świeżość przez dłuższy czas.

Podczas niedawnego spotkania na BlizzConie spotkaliśmy się z reżyserem gry Tylerem Bielmanem i producentem wykonawczym Nathanem Lyonsem-Smithem, aby porozmawiać o tym, jak Hearthstone tak często wymyśla nowe karty i rozszerzenia.

"Zespół projektantów scenografii kart jest niesamowity" Bielman zaczął. "Mamy stosunkowo młody zespół, który w ciągu 10 lat stworzył trzecią generację zespołów projektowych. Pod wieloma względami są rodzimymi graczami karcianymi od urodzenia. Mają więc mnóstwo emocji i pasji do gry. Są w stałym kontakcie ze społecznością. Są więc świetnym barometrem tego, co zadziała, a co nie. Istnieje repozytorium pomysłów, które w pewnym sensie unoszą się i istnieją, ale nigdy nie jest tak, że nakazujemy: hej, musisz użyć czegoś z tej listy lub musisz to zrobić".

Coś, co nowi i starzy gracze Hearthstone zauważą również w nowym rozszerzeniu, to dodanie pakietów nadrabiających zaległości. Mówiąc o ich znaczeniu, Nathan Lyons-Smith miał do powiedzenia co następuje:

"Przyjrzymy się kompletności kolekcji z każdego z ostatnich pięciu rozszerzeń i damy wam od jednej do dziesięciu kart, które pomogą wam się wciągnąć i naprawdę uzupełnić kolekcję w każdym z tych rozszerzeń, co jest świetne, ponieważ to jest to, co gracze muszą połączyć z nową zawartością Showdown in the Badlands, aby dobrze się bawić już teraz".
Graliście już w nowy dodatek do Hearthstone, czy wrócicie do niego z okazji 10. rocznicy? Sprawdź nasz pełny wywiad poniżej:

HQ
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości