Polski
Gamereactor
wiadomości
Stellar Blade

Dyrektor Stellar Blade jest dumny z porównań do NieR

"Być nazywanym Koreańczykiem Nier i być pod wpływem takiego tytułu, to wielki zaszczyt".

HQ

Stellar Blade to gra, na którą wiele osób miało oko, głównie dlatego, że wydaje się przywoływać podobieństwa do innych uznanych gier akcji, takich jak NieR: Automata, Bayonetta i Sekiro: Shadows Die Twice.

W rozmowie z GamesRadar reżyser Hyung-Tae Kim opowiedział nieco więcej o wpływach i o tym, jak bardzo cieszy się, że ludzie nazywają grę "koreańskim NieR"
.
"NieR był bardzo ważny dla inspiracji, jeśli chodzi o tworzenie naszych gier" – powiedział. "To wspaniały tytuł, który nas zainspirował, a reżyserka, Yoko Taro, również jestem wielką fanką jego scenariusza. Jestem wielką fanką Yoko Taro."

Kim wypowiedziała się również na temat stylu wizualnego, na który wpływ ma Black Desert Online. "Ponieważ jesteśmy koreańskim deweloperem, nie możemy zaprzeczyć, że ten koreański styl miał na nas wpływ. Ale jednocześnie staramy się zawsze znaleźć swój własny styl gdzieś pomiędzy realizmem a bardziej zdeformowanym stylem postaci. A przy okazji zawsze staramy się odnaleźć swój własny, niepowtarzalny urok" – powiedział.

Stellar Blade zadebiutuje na PS5 26 kwietnia 2024 r.

Stellar Blade

Powiązane teksty

0
Stellar Blade Score

Stellar Blade

RECENZJA. Przez Palle Havshøi-Jensen

Stellar Blade z południowokoreańskiego Shift Up to zaskakująco ekscytująca znajomość, której nie widujemy już zbyt często. Przeczytaj tutaj, jak działa gra.Wczytywanie następnej zawartości