Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Dziewięć drużyn zostało już potwierdzonych do udziału w zawodach CS2 Esports World Cup

Kilka zaproszonych drużyn zostało zablokowanych.

HQ

Spekulowaliśmy, że jedne z najlepszych drużyn z całego świata przybędą tego lata do Rijadu w Arabii Saudyjskiej na wydarzenie Counter-Strike 2 odbywające się w Esports World Cup i mieliśmy rację. Dziewięć drużyn zostało już potwierdzonych jako obecne, przy czym albo zakwalifikowały się do nich na podstawie ostatnich występów, albo po prostu otrzymały zaproszenie.

Po występie na PGL Major Copenhagen, jak już wiedzieliśmy, Natus Vincere będzie jedną z tych drużyn, podobnie jak Team Spirit po zwycięstwie na IEM Katowice. W przeciwnym razie FaZe Clan, Complexity i FURIA otrzymają bezpośrednie zaproszenia za swoją dominację odpowiednio w regionach Europy, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Wreszcie, w ramach ich globalnych wysiłków, G2 Esports, Team Vitality, Mouz i Virtus.pro również wezmą udział.

Pojawi się również kilka innych drużyn, ale nie dowiedzieliśmy się jeszcze, kim dokładnie są. Biorąc pod uwagę, że Esports World Cup prawdopodobnie odbędzie się w lipcu/sierpniu, bez wątpienia usłyszymy więcej na ten temat w nadchodzących tygodniach.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości