Polski
Gamereactor
wiadomości

EA chce zacząć dodawać "bardzo przemyślane" reklamy do twoich gier wideo

Niestety, EA nie zawsze było znane z tego, że wiedziało, co oznacza pojęcie przemyślanego.

HQ

Włączenie reklam do gier nie jest niczym nowym i istnieje od zarania dziejów, ale w miarę jak gry stają się coraz bardziej dostępne online, a technologia się poprawia, pojawiają się oczywiście nowe możliwości. A EA naprawdę chce to wykorzystać.

Podczas najnowszego raportu finansowego firmy, dyrektor generalny EA, Andrew Wilson, wyjaśnił, że chce zarobić dużo pieniędzy na "wielu, wielu bilionach godzin spędzonych zarówno na graniu, tworzeniu, oglądaniu, jak i łączeniu się" poprzez wprowadzenie reklam w grach, co jego zdaniem jest "znaczącym motorem wzrostu dla nas".

Jeśli uważasz, że brzmi to okropnie, zwłaszcza w przypadku firmy takiej jak EA, Wilson mówi również, że obecnie zastanawiają się, w jaki sposób mogą dostarczyć "bardzo przemyślane implementacje w naszych grach". Niestety, EA ma historię nie zawsze bycia zbyt "bardzo przemyślanym" w swoich decyzjach biznesowych i niejednokrotnie wkurzało społeczność graczy.

Podsumowując, wygląda na to, że twoje pełnopłatne tytuły EA, które już częściowo wymagają przepustki sezonowej i są wypełnione mikrotransakcjami, wkrótce będą karmić cię również "bardzo przemyślanymi" reklamami. Czy Twoim zdaniem brzmi to jak coś, co poprawi Twoje wrażenia z gry?

EA chce zacząć dodawać "bardzo przemyślane" reklamy do twoich gier wideo

Dzięki, Eurogamer.Wczytywanie następnej zawartości