Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

EA Motive ma już "pomysły" na więcej Dead Space

Kilku czołowych deweloperów rozmawiało o tym, co dalej z serią po jej powrocie.

HQ

Dead Space powraca. Po długiej hibernacji, Dead Space Remake przywrócił grę survival horror na scenę gier, z remake'iem, który jest naprawdę imponujący. Bez wątpienia wielu z was, którzy już grali w tę grę, zastanawia się, czy zobaczymy, jak Dead Space 2 jest traktowany tak samo, i jest to coś, o co starszy producent Phil Ducharme i dyrektor kreatywny Roman Campos-Oriola również zostali również często pytani.

W rozmowie z GQ Ducharme stwierdził: "Na pewno tak, to nadzieja, którą mamy. Jest zainteresowanie z mojej strony i myślę, że po stronie Romana - widać jego uśmiech - w odkrywaniu Dead Space bardziej. Są pomysły, to na pewno. Kończymy ten tydzień, upewnimy się, że premiera pójdzie dobrze i że będzie jak najmniej problemów technicznych. Wyjedziemy na wakacje, a potem usiądziemy i przeprowadzimy dyskusje w EA, aby powiedzieć: "Co dalej?". "

Istnieją nawet zwiastuny kontynuacji w samym remake'u, o czym można przeczytać więcej tutaj. Czy chcesz, aby Dead Space 2 dostał blasku?

Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości