Polski
Gamereactor
esport
FIFA 23

EA ogłosiło ePremier League 2022/23

Rejestracja do turnieju jest już otwarta dla mieszkańców Wielkiej Brytanii.

HQ

EA Sports i Premier League oficjalnie ogłosiły powrót ePremier League, która powróci na piąty sezon, aby dopasować się do sezonu piłkarskiego 2022/23.

Liga ePremier powróci już w listopadzie, kiedy rozpocznie się pierwsza runda kwalifikacji. W dniach 1-2 listopada, 5-6 i 8-9 listopada odbędą się trzy serie kwalifikacji, a wszystko to przed play-offami kwalifikacyjnymi online w dniach 15-16 listopada. To doprowadzi do play-offów klubowych przez cały listopad i grudzień, a następnie możemy spodziewać się wielkich finałów w dniach 25-26 marca 2023 r. W londyńskim Queen Elizabeth Olympic Park, gdzie gracze będą rywalizować o udział w puli nagród w wysokości 100 000 funtów i o srebro dla danego klubu, który reprezentują. Czterej najlepsi gracze z dwóch najlepszych klubów z tego turnieju również zdobędą miejsce w play-offach i play-inach FIFA 23 Global Series.

"Z przyjemnością ogłaszamy powrót ePremier League na piąty sezon i po raz kolejny oferujemy graczom z Wielkiej Brytanii szansę reprezentowania swojego ulubionego klubu Premier League w poważnych rozgrywkach" - powiedział Will Brass, dyrektor handlowy Premier League. "W poprzednich latach widzieliśmy mieszankę nowych i uznanych graczy FIFA rywalizujących o tytuł ePremier League, zapewniając wielką dramaturgię i emocje, które urzekły fanów na całym świecie."

Turniej będzie rozgrywany wyłącznie na konsolach obecnej generacji, a mieszkańcy Wielkiej Brytanii w wieku powyżej 16 lat mogą teraz zapisać się do udziału w kwalifikacjach.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości