Polski
Gamereactor
wiadomości
Madden NFL 23

EA podzieliło się pierwszym spojrzeniem na rozgrywkę Madden NFL 23

Nastąpiło to po tym, jak EA i NFL ogłosiły wieloletnie przedłużenie, aby kontynuować organizację Madden NFL Championship Series.

HQ

Zbliżamy się do premiery kolejnej gry z corocznej serii Madden NFL, ponieważ kreatywnie zatytułowany Madden NFL 23 zadebiutuje w przyszłym tygodniu 19 sierpnia. Ale przed tą datą EA w końcu podzieliło się pierwszym spojrzeniem na rozgrywkę w tytule sportowym, w formie długiego przeglądu rozgrywki, który pokazuje drobniejsze szczegóły doświadczenia Madden NFL.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak tegoroczna odsłona różni się od reszty, koniecznie sprawdźcie rozgrywkę poniżej.

HQ

W innych wiadomościach Madden NFL, EA i NFL zgodziły się na wieloletnie przedłużenie współpracy , dzięki któremu scena e-sportowa Madden NFL Championship Series będzie nadal prowadzona i obsługiwana. W ramach odnowienia wspomniano, że oglądalność sceny e-sportowej z roku na rok wzrosła czterokrotnie w latach 2021-2022, co bez wątpienia przyczynia się do tego długiego odnowienia.

Madden NFL 23

Powiązane teksty

0
Madden NFL 23Score

Madden NFL 23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Coroczna seria futbolu amerykańskiego EA powraca, a ta odsłona jest dużym krokiem naprzód w stosunku do zeszłorocznej iteracji.Wczytywanie następnej zawartości