Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 odzyskuje tron jako największa pudełkowa gra tygodnia w Wielkiej Brytanii

Walka między Hogwarts Legacy a tytułem piłkarskim EA trwa.

HQ

Jeśli miałeś jakiekolwiek wątpliwości, że my, Brytyjczycy, kochamy zarówno piłkę nożną, jak i magię, wystarczy, że spojrzysz na sprzedaż fizycznych gier w ciągu ostatnich 11 miesięcy. Odkąd Hogwarts Legacy pojawił się w lutym 2023 roku, tytuł Avalanche i obecna gra piłkarska EA (czy to FIFA 23 czy EA Sports FC 24 ) walczą o koronę największej pudełkowej gry tygodnia w Wielkiej Brytanii.

Pomijając okresy, w których The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom królował na początku lata i kilka tygodni jesienią, kiedy Super Mario Bros. Wonder i Marvel's Spider-Man 2 walczyły o koronę, to w dużej mierze było to po prostu Wizarding World i świat futbolu, a następnie przez większą część grudnia. Styczeń 2024 roku wydaje się być podobną sytuacją do tej pory.

GamesIndustry donosi, że EA Sports FC 24 powrócił na szczyt, spychając Hogwarts Legacy na drugie miejsce na tygodniowych listach przebojów. Sugeruje się, że ta zmiana jest spowodowana ostatnimi wyprzedażami i promocjami, które spowodowały, że gra piłkarska odnotowała 42% wzrost sprzedaży na konsolach PlayStation.

Poza tymi dwoma fizycznymi tytanami, Mortal Kombat ma za sobą doskonały tydzień, z Mortal Kombat 1 na trzecim miejscu i Mortal Kombat 11 Ultimate na czwartym. Na piątym miejscu uplasował się Super Mario Bros. Wonder, wyprzedzając Call of Duty: Modern Warfare III na szóstym. Wieczny Mario Kart 8 Deluxe zajął siódme miejsce, wyprzedzając Grand Theft Auto V na ósmym i Marvel's Spider-Man 2 na dziewiątym, a It Takes Two zamyka pierwszą dziesiątkę, po raz kolejny ze względu na ostatnie promocje napędzające sprzedaż.

Chociaż będziemy musieli poczekać tydzień, aby zobaczyć, co przyniesie przyszły tydzień, osoba obstawiająca zasugerowałaby, że zobaczymy albo Hogwarts Legacy, albo EA Sports FC 24 na szczycie, aż do następnego tygodnia, kiedy kilka wielkich gier będzie miało szansę dać o sobie znać. Kaszel, kaszel... Tekken 8 oraz Like a Dragon: Infinite Wealth.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości