Polski
Gamereactor
esport
NHL 24

EA Sports NHL 24 World Championship powróci w Nowym Roku

Z otwartą rejestracją rozpoczynającą się w grudniu.

HQ

EA Sports i NHL potwierdziły, że NHL World Championship powróci dla graczy NHL, aby ponownie wziąć udział w zawodach. Na podstawie tego, co wkrótce zostanie wydane NHL 24, powiedziano nam, że ten turniej rozpocznie się od właściwej rozgrywki w styczniu, ale rozpocznie się otwarta rejestracja już w grudniu tego roku.

W tym sezonie każda z prawdziwych 32 drużyn NHL wyśle graczy na różne turnieje na całym świecie i online, a najlepsi przejdą przez różne kwalifikacje, próbując zdobyć jedno z sześciu nieuchwytnych World Championship miejsc. Tak, w nadchodzącym World Championship wystąpi sześciu graczy, z których czterech pochodzi z Ameryki Północnej, a dwóch z Europy.

Wszystkie wydarzenia będą rozgrywane na konsolach PS5 i Xbox Series X/S, a World Championship będą rozgrywane wyłącznie na PS5.

Nie ma słowa o szczegółach formatu ani dokładnych datach nadchodzącego sezonu, ale ponieważ sezon powróci za kilka miesięcy, spodziewaj się więcej informacji w nadchodzących tygodniach.

NHL 24

Powiązane teksty

0
NHL 24Score

NHL 24

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Czas uderzyć w lód i pozbyć się wszystkich zębów mlecznych dla eksperta sportowego Gamereactor, Johana Vahlströma...Wczytywanie następnej zawartości