Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports WRC

EA Sports WRC Deep Dive pokazuje mnóstwo rozgrywki

Wszystko przed premierą w listopadzie.

HQ

Teraz, gdy EA i Codemasters odpowiednio podniosły kurtynę EA Sports WRC, para stale ujawnia dodatkowe informacje na temat gry i właśnie to miało miejsce po raz kolejny.

W ramach szczegółowego filmu możemy przyjrzeć się mnóstwu rozgrywki i temu, jak Codemasters wykorzystuje Unreal Engine, aby poprawić poziom realizmu, jaki może zaoferować gra. Powiedziano nam, że zespół wziął Dynamic Handling System (DHS) Dirt Rally i udoskonalił go dalej, a także wprowadził szereg dodatkowych konfigurowalnych ustawień, które pozwalają graczom dostroić swoje wrażenia z WRC, w tym opcję wyboru między dwoma systemami notatek tempa.

Podobnie, mamy okazję przyjrzeć się rajdom w różnych sezonach i wyzwaniom, jakie stawia to przed kierowcami, i po raz kolejny pokazujemy niektóre z 200+ etapów, które będą dostępne w grze.

Ponieważ EA Sports WRC ma zostać uruchomiony na PC, PS5 i konsolach Xbox Series 3 listopada 2023 r. (z okresem wczesnego dostępu dostępnym dla tych, którzy zamówią w przedsprzedaży i począwszy od 31 października 2023 r.), możesz złapać głębokie nurkowanie poniżej i spodziewać się drugiego filmu z głębokim nurkowaniem, który pojawi się w przyszłym tygodniu, który skupi się na karierze. Moments, konstruktora pojazdów i nie tylko.

HQ
EA Sports WRC

Powiązane teksty

0
EA Sports WRCScore

EA Sports WRC

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Dirt Rally 2.0 wprowadza teraz swoją pierwszą oficjalną grę WRC, a nasz ekspert rajdowy przetestował ją.

0
Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

PUBLICYSTYKA. Przez Petter Hegevall

W końcu ogłoszono, że gra, którą my w Gamereactor po raz pierwszy mieliśmy do zaprezentowania w lutym, a w tym wywiadzie rozmawiamy z producentem Rossem Gowing oraz projektantem i zwycięzcą WRC 2 Johnem Armstrongiem.Wczytywanie następnej zawartości