Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports WRC

EA Sports WRC Sezon 2 wprowadza zupełnie nowy Rajd Europy Środkowej jako główną atrakcję

Do tego 60 momentów, nowe przedmioty z przepustki rajdowej i ogólne ulepszenia.

HQ

Electronic Arts ogłosiło, że rozpocznie się drugi sezon swojego wyścigowego tytułu EA Sports WRC. Ten nowy pakiet zawartości do gry będzie dostępny dla wszystkich graczy od czwartku 14 grudnia i będzie zawierał szereg ulepszeń i zawartości.

Punktem kulminacyjnym jest bez wątpienia inauguracyjny Rajd Europy Środkowej, którego trasa obejmuje ponad 32 km toru i dwanaście etapów. Będzie on dostępny we wszystkich podstawowych trybach gry z różnymi warunkami pogodowymi i sezonowym klimatem. Oprócz wielu ulepszeń rozgrywki, od 19 grudnia ta aktualizacja oznacza początek nowego sezonu Rally Pass, który oferuje graczom możliwość odblokowania do 30 elementów personalizacji na poziomach Free, VIP i EA Play. Ponadto pojawi się 60 nowych momentów, w których na nowo przeżyjesz historię WRC i podejmiesz nowe codzienne wyzwania.

"Naszą wizją w Europie Środkowej jest rzucenie wyzwania naszym graczom, aby przekraczali granice kontroli i podejmowali skalkulowane ryzyko podczas wyścigu przez małe miasteczka, lasy i otwarte pola uprawne. Dodanie Rajdu Europy Środkowej zapewnia ekscytujące wrażenia z rozgrywki dzięki szerokim, krętym drogom i unikalnym torom wiejskim" – powiedział Matthew Battison, dyrektor kreatywny w Codemasters. "To dopiero początek wielu ekscytujących aktualizacji, które zaplanowaliśmy dla EA Sports WRC i nie możemy się doczekać, aby podzielić się kolejnymi w nadchodzących miesiącach."

EA Sports WRC

Powiązane teksty

EA Sports WRCScore

EA Sports WRC

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Dirt Rally 2.0 wprowadza teraz swoją pierwszą oficjalną grę WRC, a nasz ekspert rajdowy przetestował ją.

Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

PUBLICYSTYKA. Przez Petter Hegevall

W końcu ogłoszono, że gra, którą my w Gamereactor po raz pierwszy mieliśmy do zaprezentowania w lutym, a w tym wywiadzie rozmawiamy z producentem Rossem Gowing oraz projektantem i zwycięzcą WRC 2 Johnem Armstrongiem.Wczytywanie następnej zawartości