Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

EA Sports zaprezentowało szereg zestawów antyrasistowskich dla FIFA 23

Zestawy są dostępne dla każdej z głównych lig regionalnych i można je odblokować, wypełniając cele w grze.

HQ

EA Sports zaprezentowało kolejny krok w swoich działaniach przeciwko rasizmowi i dyskryminacji. Ma to postać nowego zestawu zestawów, które można odblokować i zdobyć, wypełniając cele w grze, przy czym zestawy te są dostosowane do każdej z odpowiednich lig regionalnych obecnych w tytule, a każda z nich promuje własne przesłanie w celu zwalczania dyskryminacji.

W przypadku Premier League ten zestaw będzie zawierał przesłanie No Room For Racism, a zestaw zostanie zaprojektowany tak, aby przypominał plemienne dzieła sztuki i został zaprojektowany przez Nike i projektanta Kingsleya Nebechi.

Dla LaLiga przesłaniem będzie Unity, a zestaw będzie miał widoczny zablokowany kolor z przodu i z tyłu.

Bundesliga wykorzysta przesłanie Stop rasizmowi i przyniesie zestaw z fioletowymi kolorami i napisem ośmielonym.

Ligue 1 pójdzie z We Are All Responsible i będzie zawierała zestaw współtworzony z umieszczonym na nim logo Signalez, a także przyniesie czerwony śliniak treningowy, który zachęca ludzi do wystąpienia i zgłaszania dyskryminujących zachowań.

Przesłaniem Serie A będzie Keep Racism Out i będzie używać stroju, który przypomina kolory ligi z logo wiadomości na piersi zestawu.

Ostatnią ze wszystkich jest Eredivisie, która wykorzysta One Love jako swoje przesłanie i zaoferuje zestaw o różnych kształtach i kolorach, które reprezentują oświadczenie przeciwko dyskryminacji.

Czy będziesz repping któryś z zestawów?

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości