Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

EA twierdzi, że Argentyna wygra Mistrzostwa Świata FIFA w 2022 roku

Czy EA zrobi cztery proste poprawne prognozy?

HQ

Za każdym razem, gdy odbywa się ważne wydarzenie sportowe, EA używa swoich symulatorów, aby odtworzyć turniej i wyłonić zwycięzcę. Co zaskakujące, ich dane są obecnie tak dobre, że często przewidują właściwe wyniki, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną.

Teraz ponownie zajęli się Mistrzostwami Świata FIFA 2022, używając FIFA 23 z trybami Tournament i World Cup Kick-Off (przeczytaj więcej o metodach tutaj), aby symulować, co się stanie. Okazuje się, że tym razem zwycięzcą będzie Argentyna, po raz pierwszy od 1986 roku.

Warto wspomnieć, że EA miało rację na ostatnich trzech Mistrzostwach Świata FIFA (Hiszpania 2010, Niemcy 2014 i Francja 2018), więc to nie tylko szczęście. Gdyby i to przybili, powiedzielibyśmy, że prognozy EA stają się spoilerami na granicy tego, co nadejdzie.

FIFA 23FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości