Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

EA usuwa wszystkie gry FIFA ze sklepów cyfrowych przed EA Sports FC 24

Współpraca nie miała miłego zakończenia, a Electronic Arts chce uniknąć nieporozumień.

HQ

Minęły dwa lata, odkąd Electronic Arts powiedziało, że rozważa nieprzedłużenie umowy z Fédération Internationale de Football Association, a tym samym utratę prawa do używania nazwy FIFA w najpopularniejszych grach piłkarskich na świecie. "Rozważenie" było niedopowiedzeniem, ponieważ wiedzieliśmy już, że gigantyczny wydawca zarejestrował znak towarowy EA Sports FC. Na początku tego roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że tegoroczny mecz piłkarski rzeczywiście będzie nosił nazwę EA Sports FC 24. To sprawiło, że wielu z nas powtórzyło pytanie: czy przeciętny gracz FIFA zrozumie, że to wciąż ta sama seria z tymi samymi graczami, silnikiem, funkcjami i tym podobnymi? Cóż, EA zdecydowanie robi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że nie ma zamieszania.

Ponieważ FIFA 23 i wszystkie inne gry FIFA zostały usunięte z PlayStation Store, Microsoft Store, Nintendo eShop, Steam i wszędzie tam, gdzie sprawdziłem. Oznacza to, że nie będziesz mógł kupić żadnego z poprzednich tytułów z serii, a jedynie punkty FUT i ich płatne DLC, jeśli już je posiadasz. Oczywiste jest, że nie jest to błąd ani błąd, jak stwierdza strona Steam FIFA 23:

"Na prośbę wydawcy EA SPORTS FIFA 23 nie jest dostępne w sklepie Steam i nie pojawi się w wynikach wyszukiwania.

Jedyną pozostałą opcją dla tych, którzy chcą grać w gry FIFA, nie posiadając jej wcześniej, jest EA Play.

Co sądzisz o podstępnym usunięciu z listy FIFA przez EA?

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości