Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

EA wprowadza National Women's Soccer League do FIFA 23

Amerykańska liga zadebiutuje w piłce nożnej w przyszłym tygodniu.

HQ

EA Sports podwaja swoją ofertę kobiecej piłki nożnej, wkrótce włączając National Women's Soccer League do tytułu. To wprowadzi amerykańską ligę do gry i jest częścią partnerstwa, które obejmuje również National Women's Soccer League Players Association, aby bardziej autentycznie reprezentować kobiecą piłkę nożną w FIFA 23 .

Partnerstwo pojawi się we wszystkich wersjach gry 15 marca, a w ramach partnerstwa pojawi się 12 drużyn NWSL, wszystkie dostępne w sezonie Kick Off, Tournament Mode, Head to Head, Co-op Seasons i Online Friendlies tryby. Dostępne będą również cztery stadiony NWSL, a także oficjalne stroje, trofea, uroczystości i wiele innych.

"Integracja NWSL z EA Sports FIFA 23 jest monumentalnym kamieniem milowym dla ligi, graczy i milionów fanów piłki nożnej na całym świecie, ponieważ nadal przesuwamy granice dla gry kobiet" - powiedziała Jessica Berman, komisarz NWSL. "Sportowcy, którzy nazywają NWSL domem, są jednymi z najlepszych na świecie i jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego zaprezentowania swojego talentu poprzez to wyjątkowe doświadczenie w grach."

Wszystko to pojawia się przed 11. sezonem NWSL, który rozpocznie się 25 marca.

HQ
FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości