Polski
Gamereactor
wiadomości
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes wkrótce otrzyma więcej DLC

Melisa, Sei i Marcus przeżywają nowe przygody.

HQ

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes został wydany w zeszłym miesiącu i spotkał się z całkiem dobrymi recenzjami. Przygoda często nazywana jest duchową kontynuacją serii Suikoden i jest w dużej mierze rozwijana przez te same osoby, które stworzyły tę ostatnią w Konami prawie 20 lat temu.

Nie wszystko poszło jednak gładko, ponieważ wielu graczy miało problemy z błędami, nad którymi od tamtej pory pracuje Rabbit and Bear Studios. Ale teraz wydaje się, że są całkiem zadowoleni ze stanu gry i dlatego podzielili się informacjami o jej przyszłości za pośrednictwem X i wygląda na to, że możemy spodziewać się DLC późnym latem i jesienią.

Postacie Melisa, Sei i Marcus otrzymają nowe przygody, a każde DLC zostanie wydane w sierpniu, wrześniu i październiku. Nie mamy jednak żadnych szczegółów na temat tego, jak obszerne będą te dodatki, ale oczywiście miło jest usłyszeć, że nadchodzi więcej Eiyuden Chronicle.

Twórcy powiedzieli już, że mają w planach sequel, więc prawdopodobnie zobaczymy więcej serii w przyszłości. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes jest już dostępna na PC, PlayStation, Switch i Xbox - i jest zawarta w subskrypcji Game Pass.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości