Polski
Gamereactor
wiadomości
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes zaczyna łatać swoje "brakujące" znaki

Na razie aktualizacja będzie dostępna tylko na PC i konsolach PlayStation.

HQ

Długo oczekiwany powrót serii Eiyuden Chronicle (duchowy następca Suikodena) po Eiyuden Chronicle: Rising pojawił się zaledwie kilka tygodni temu, ale Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes wciąż ma kilka ważnych poprawek do wprowadzenia, aby naprawdę zabłysnąć.

Rabbit & Bear Studios wydało już kilka łatek do gry, a teraz wprowadza aktualizację dla wersji na PS4, PS5 i PC, która naprawia błąd utraty towarzysza. Poprawka 1.03 skutecznie zapobiega problemowi, w wyniku którego "gdy kontrolowaną postacią jest Seign lub Marisa i po oddaniu kontroli Nowie, jeśli gracze wejdą do bitwy z Riufanem w drużynie, członkowie drużyny znikają".

Naprawiono również błąd, który powodował, że opcja zamiany postaci była niedostępna, gdy gracze próbowali uzyskać dostęp do ekranu zamiany postaci w sklepie z runami lub ekranu zamiany run z tylko jednym członkiem drużyny w bitwie, a także błąd przenoszenia zapisanych danych z wersji gry na PS4 do wersji na PS5.

Stwierdza również, że łatka brakującej postaci pojawi się w wersjach Xbox i Nintendo Switch w najbliższej przyszłości. 505 Games i Rabbit & Bear Studios nie planują porzucać ani gry, ani serii, którą budują, i mają już plany na trzecią część.

Czy próbowałeś już Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes?

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości