Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Eksploracja danych mogła ujawnić nadchodzące DLC do Elden Ring

Zbliżają się dwie nowe mapy?

HQ

Elden Ring niedawno dostał nową aktualizację, a teraz górnicy danych znaleźli kilka interesujących rzeczy. Wygląda na to, że pojawi się wsparcie dla ray tracingu, a być może nadejdzie jakieś DLC lub rozszerzenie.

Lance MacDonald opublikował swoje odkrycia na Twitterze, a rzeczy wydają się wskazywać na ray tracing, którego Elden Ring w tej chwili nie popiera.

Z drugiej strony Reddit spekuluje, że może pojawić się DLC lub rozszerzenie. Dzieje się tak dlatego, że pojawiły się odniesienia do 2 nowych map, z których obie nie są jeszcze w grze.

Biorąc pod uwagę, jak udany był Elden Ring, DLC lub rozszerzenie nie byłoby dla nikogo zaskoczeniem. Możesz przeczytać recenzję Gamereactor na temat podstawowej gry tutaj, a także obejrzeć naszą recenzję wideo tutaj.

Elden Ring
HQ

Dzięki, Muropaketti.

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości