Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring doczeka się własnej oficjalnej mangi

Zasadniczo wydaje się, że jest to opowieść o twojej podróży, aby stać się Elden Lordem, ale z dużo mniejszą liczbą znaków z napisem "pies?"

HQ

Elden Ring doczeka się własnej, oficjalnej, kolorowej mangi. W przeszłości Elden Ring miał komiks internetowy, który był znacznie bardziej skoncentrowany na parodiowaniu podróży Tarnisheda do zostania Elden Lordem.

Teraz jednak trwają prace nad nową mangą od artysty Hand Punch i wydawcy Kadokawa Co. Będzie oferować bardziej podobny ton do oryginalnej gry, a oto co Hand Punch miał do powiedzenia na ten temat:

"Jestem zaszczycony, że mogę być odpowiedzialny za komicyzację wielkiego dzieła, ale jednocześnie czuję wielką odpowiedzialność i presję. Dla nas Elden Ring to nie tylko gra, to forma sztuki. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, ale w procesie twórczym pojawiło się wiele trudności. Jednak, jak nauczyła mnie ta praca, wierzę, że jeśli pokonasz trudności, zawsze będzie światło."

Kadokawa wtrącił się z podsumowaniem fabuły tego, czego możemy się spodziewać, gdy manga ukaże się 29 marca:

"Wielka przygoda RPG akcji Elden Ring jest teraz dostępna w kolorowym komiksie. Historia opowiada o jednym z The Tarnished, który wiedziony błogosławieństwami, dotarł do Ziem Pomiędzy i wyrusza w podróż, aby zostać kolejnym Elden Lordem. Po drodze Tarnished spotyka urocze postacie, eksploruje różne lochy, walczy z potężnymi bossami i nie tylko."

Czy będziesz czytać mangę Elden Ring ?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości