Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring gracze wyrażają frustrację z powodu zwiększonego poziomu trudności rozszerzenia

Liczba sfrustrowanych graczy doprowadziła do mniej niż gwiezdnej oceny recenzji na Steamie.

HQ

Shadow of the Erdtree jest chwalony zarówno przez graczy, jak i krytyków, ale w miarę jak ludzie spędzają więcej czasu z rozszerzeniem, frustracja wydaje się rosnąć. Czy tym razem zespół From Software po prostu podkręcił poziom trudności trochę za bardzo? Cóż, wielu wydaje się tak myśleć.

Nie wystarczyło, że Erdtree jest zamknięty za jednym z najtrudniejszych bossów Elden Ring, Mohgiem. Wróg, którego według statystyk 62% wszystkich graczy nie zdołało pokonać. Ponieważ gdy już dotrą do alternatywnej mapy świata dodatku (z pomocą lub bez), wcale nie jest łatwiej.

Co teraz zaczyna być zauważane, nie tylko na Steamie, gdzie wielu zostawiło negatywne recenzje, opisując doświadczenie bardziej frustrujące niż zabawne. Krytyka dotyczy głównie nowych bossów, których gracze wydają się postrzegać jako zbyt silnych, ze zbyt wieloma i mocnymi kombinacjami.

W chwili pisania tego tekstu średnia ocena Erdree jest "mieszana" według recenzji na Steamie, z około 20 000 pozytywnych i 12 500 negatywnych recenzji.

Czy grałeś w Shadow of the Erdtree i jakie są Twoje opinie na temat zwiększonego poziomu trudności?

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości