Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring jest teraz również komiksem

ELDEN RING Droga do Erdtree jest już dostępna, a pierwsze 2 rozdziały są bezpłatne.

HQ

Elden Ring firmy FromSoftware został wydany w lutym 2022 roku i możesz przeczytać naszą recenzję na ten temat tutaj. Gra jest świetna z dużym ogromnym światem, więc zawsze możesz rozszerzyć się również na inne media.

Firmą macierzystą FromSoftware jest Kadokawa, która jest jednym z największych wydawców komiksów w stylu mangi na świecie. Z tego powodu mamy teraz komiks ELDEN RING The Road to the Erdtree. Wierzcie lub nie, to komedia, a pierwsze 2 numery można przeczytać za darmo. Nazywają się "Myślałeś, że to będzie poważne, prawda?" i "Prawdopodobnie Dziewica". Kolejny numer ukaże się 19 września, zarówno w języku angielskim, jak i japońskim.

Komiks w stylu mangi został stworzony przez Nikiichi Tobita, twórcę A Cursed Sword's Daily Life.

HQ
Elden Ring

Dzięki, PC Gamer.

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości