Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring przekroczył 20 milionów sprzedanych kopii

Według nowego raportu inwestorskiego Bandai Namco.

HQ

Po premierze ponad rok temu, uznany przez krytyków Elden Ring FromSoftware nadal wysyła tony kopii dla Bandai Namco. Jak zauważono w niedawnym raporcie inwestorskim, po przetłumaczeniu (dzięki, ResetEra) widzimy, że RPG przekroczyło już kamień milowy 20,5 miliona sprzedanych kopii.

Raport stwierdza: "Powtórna sprzedaż istniejących tytułów, takich jak "Elden Ring", była silna, szczególnie za granicą, osiągając sprzedaż na całym świecie sięgającą 20,5 miliona. Nowe tytuły na całym świecie zaczęły się powoli, ale mniejsze, bardziej średnie produkty stale się rozwijały. "

Następnie Bandai daje wgląd w to, jak spodziewa się spadku sprzedaży Elden Ring w przyszłości: "Spodziewamy się spadku sprzedaży powtórnej Elden Ring, która miała szczególnie duży wkład w poprzedni rok".

Prawdopodobnie zmieni się to jednak w przyszłości, ponieważ rozszerzenie Shadow of the Erdtree zostało obiecane do gry, co oznacza, że gracze wrócą do Lands Between w przyszłości.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości