Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest rozwijany od ponad roku

Mam nadzieję, że oznacza to, że data premiery nadejdzie wcześniej niż później.

HQ

Nowy post na profilu LinkedIn pracownika FromSoftware potwierdza, że rozszerzenie Shadow of the Erdtree Elden Ring jest w pracach od co najmniej kwietnia 2022 r., Co oznacza, że jest w fazie rozwoju od nieco ponad roku.

Wygląda na to, że FromSoftware chciał wykorzystać monumentalny sukces Elden Ring raczej wcześniej niż później, ponieważ oznaczałoby to, że rozpoczął prace nad rozszerzeniem zaledwie kilka miesięcy po premierze podstawowej gry.

Wskazuje to na to, że wykonano już znaczną pracę nad Shadow of the Erdtree, co miejmy nadzieję oznacza, że zobaczymy datę premiery wcześniej, niż początkowo przewidywaliśmy. Oczywiście priorytetem FromSoftware jest obecnie Armored Core VI, ale wkrótce po premierze tej gry możemy mieć nadzieję, że dostaniemy Shadow of the Erdtree, być może nawet przed wydaniem 2023 roku.

Czy jesteś podekscytowany Shadow of the Erdtree?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości