Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma łatwy tryb

Jeśli grasz na PC i jesteś gotów przełknąć pigułkę, że po prostu nie jesteś wystarczająco dobry, dostępny jest mod.

HQ

Rozszerzenie Shadow of the Erdtree od Elden Ring było jednym z najbardziej kontrowersyjnych wydań FromSoftware do tej pory. Chociaż podobało nam się to w naszej recenzji, niektórzy krytykowali trudność gry, twierdząc, że posunęła się za daleko.

Jedyną opcją dla niektórych graczy wydaje się być stworzenie konfiguracji lub użycie Duchowych Popiołów, które są postrzegane jako słaba forma przez purystów FromSoftware. Jeśli jednak nie zależy Ci na tym, jak pokonasz DLC i po prostu chcesz to zrobić, Belger ma dla Ciebie mod.

Twórca stworzył modyfikację Easy Shadow of the Erdtree, która zmniejsza wszystkie obrażenia zadawane przez wrogów o 25%. To nadal oznacza, że możesz przyjąć tylko kilka ciosów, ale miejmy nadzieję, że da ci to więcej czasu na nauczenie się ataków bossów, zanim w końcu zepsujesz kontroler.

Czy udało ci się już pokonać Shadow of the Erdtree?

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości