Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
PUBG: Battlegrounds

ENCE rozstało się z dwoma graczami PUBG: Battlegrounds

Zarówno Tiikzu, jak i Rustanmar opuścili fińską organizację e-sportową.

HQ

Fińska organizacja e-sportowa, ENCE, ogłosiła kilka zmian w składzie graczy PUBG: Battlegrounds. Jak wyjaśniono w poście na blogu, zarówno Olli "Tiikzu" Saarikoski, jak i Miro "Rustanmar" Ruotsi zostali zwolnieni z zespołu po wzajemnym porozumieniu w sprawie rozwiązania ich kontraktów.

Jeśli chodzi o to, co to oznacza dla zespołu PUBG ENCE, pozostali członkowie składu Saku "SKUJKE" Sajakoski i Joona "NOOKIE" Närvänen oraz trener Jari "SENTEX" Sammalniemi są obecnie w trakcie przeprowadzania prób w celu wyłonienia dwóch najlepszych osób do rekrutacji i gwiazdy w głównym zespole.

Mówiąc o wydaniu Tiikzu i Rustanmar, ENCE powiedział: "Rustanmar i Tiikzu były niezbędne dla sukcesu i osiągnięć ENCE PUBG", po czym zakończymy słowami: "Chcemy podziękować Tiikzu i Rustanmar za ich czas w ENCE oraz za wspaniałe wspomnienia i osiągnięcia stworzone razem, i życzyć im powodzenia w ich przyszłych przedsięwzięciach!"

PUBG: Battlegrounds

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości