Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

ENCE zaprezentowało swój całkowicie fiński skład CS:GO Academy

Zespół będzie wkrótce rywalizował w Assembly Summer CS:GO Pro Tournament.

HQ

Organizacja e-sportowa ENCE zaprezentowała swój całkowicie fiński skład Counter-Strike: Global Offensive Academy, zespół, który będzie rywalizował na różnych mniejszych imprezach w całej Europie, aby potencjalnie udowodnić swoją zdolność do konkurowania z najlepszymi na arenie światowej.

Drużyna, która zadebiutuje w sieci LAN podczas Assembly Summer CS:GO Pro Tournament, będzie składać się z następujących członków; Paavo "podi" Heiskanen, Ville "myltsi" Vilkman, Henri "HENU" Ylilehto, Youssef "juissi" Adam i Veeti "S1rva" Sirva.

Jeśli chodzi o to, kto będzie zarządzał i prowadził zespół, obowiązki te spadną na kierownika programu Eemeli "Woomera" Ikonena i głównego trenera George'a "Whiteya" White'a, z których ten ostatni przedstawił oświadczenie o planach dotyczących składu.

"Chociaż wyniki są ważne dla mnie, zespołu i organizacji, największym punktem skupienia w tym zespole jest poprawa każdego gracza zarówno na serwerze, jak i poza nim oraz ukształtowanie go w lepszego gracza i osobę dla ich przyszłej kariery w Counter-Strike."

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości