Polski
Gamereactor
esport
Madden NFL 23

Enthusiast Gaming połączył siły z NFL w zawodach NFL Tuesday Night Gaming

Gracze i twórcy zawartości będą grać przeciwko sobie przez cały sezon 2022-23.

HQ

Fani NFL będą bardziej niż świadomi, że jesteśmy mniej niż dwa tygodnie od rozpoczęcia sezonu 2022-23, a w związku z tym NFL ogłosiła nowe partnerstwo z Enthusiast Gaming, w którym para będzie gospodarzem cotygodniowej serii konkursów.

Znany jako NFL Tuesday Night Gaming, zobaczy "rotacyjny skład 12 graczy NFL lub Legends i 6 twórców gier rywalizujących w trzech tytułach gier każdego tygodnia w ekscytującym nowym formacie" i rozpocznie się już 13 września.

Powiedziano nam, że po każdym tygodniu drużyny będą klasyfikowane, a cztery najlepsze drużyny zakwalifikują się do play-offów z pojedynczą eliminacją, w których zostanie zaoferowana szansa na koronację inauguracyjnego mistrza.

"NFL jest podekscytowana współpracą z Enthusiast Gaming nad tą pierwszą w swoim rodzaju serią treści dla League" - powiedział Joe Ruggiero, wiceprezes ds. Produktów konsumenckich w NFL. "NFL Tuesday Night Gaming będzie wyjątkowym dodatkiem do naszego cotygodniowego harmonogramu, który obejmuje szerszą społeczność graczy poprzez zabawną mieszankę gwiazd NFL i kultury gier wideo. "
Będą również cotygodniowe transmisje na żywo, gry tygodnia, najważniejsze wydarzenia i wiele innych, z których wszystkie wykorzystają rozmiar NFL i sieć entuzjastów do produkcji.

Madden NFL 23

Powiązane teksty

0
Madden NFL 23Score

Madden NFL 23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Coroczna seria futbolu amerykańskiego EA powraca, a ta odsłona jest dużym krokiem naprzód w stosunku do zeszłorocznej iteracji.Wczytywanie następnej zawartości