Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Eon zapowiada adapter plug-and-play HD dla oryginalnego Xbox

I ma mnóstwo przydatnych funkcji, które sprawią, że Twoje gry retro zostaną sparowane.

HQ

Coraz trudniej jest właściwie cieszyć się konsolami retro na naszych płaskich ekranach dzisiaj, a z oczywistych powodów brakuje im obsługi HDMI. Tutaj pojawia się Eon Gaming z wysoko cenionymi adapterami HDMI dla Nintendo 64 i Gamecube.

Teraz ogłosili kolejny adapter HDMI, XBHD, i jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla oryginalnego Xboxa. Oznacza to, że możesz teraz uzyskać obraz HD bez opóźnień w grach takich jak Star Wars: Knights of the Old Republic, Jet Set Radio Future, Panzer Dragoon Orta, Ninja Gaiden Black, The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay i oczywiście Halo: Combat Evolved.

Aby było lepiej, oferuje również trzy porty LAN (które sprawią, że imprezy Xbox LAN będą naprawdę łatwe do skonfigurowania, jak w starych dobrych czasach), dwa wyjścia wideo HDMI, gniazdo audio Mini-TOSLINK i wiele innych. Pasuje nawet do klasycznego projektu Xbox.

Eon zapowiada adapter plug-and-play HD dla oryginalnego Xbox
Eon zapowiada adapter plug-and-play HD dla oryginalnego Xbox


Wczytywanie następnej zawartości