Polski
Gamereactor
wiadomości
Fortnite

Epic Games prezentujeFortnite sezon Fallouta i Mad Maxa w stylu Mad Maxa

Pustkowia wkroczyły do battle royale.

HQ

Istnieje wiele podobieństw między uniwersum Bethesdy Fallout a uniwersum George'a Millera Mad Max, a jeśli mieliście co do tego jakiekolwiek wątpliwości, najnowszy sezon Fortnite pokazuje, jak dobrze te dwa wszechświaty mogą się łączyć.

Dostępny już sezon Wrecked ma motyw Wasteland. Obejmuje to wiele pustynnych lokacji do odkrycia, a dla ludzi Fallout strój Power Armor do odblokowania i użycia w grze, a także Nuka Cola butelki do przełknięcia. Chociaż nie ma jeszcze dokładnej wzmianki o Mad Max, fakt, że nowe lokacje mają punkowy klimat i jak duży nacisk wydaje się być duży nacisk na przerażająco wyglądające pojazdy, wszystko to sugeruje, że Mad Max gadżety związane z tym w końcu się pojawią.

Podobnie jak w przypadku innych crossoverów, Marvel powraca, wprowadzając Magneto do gry jako strój, który można zdobyć jak element kosmetyczny Power Armor w przepustce bojowej tego sezonu.

Sezon Fortnite Wrecked potrwa do połowy sierpnia, a poniżej możecie zobaczyć jego filmowy zwiastun premierowy, a wszystkie drobne zmiany w informacjach o aktualizacji znajdziecie tutaj.

HQ
Fortnite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości