Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Ermac jest gotowy do przyłączenia się Mortal Kombat 1

A my mamy zwiastun, który to udowadnia.

HQ

Zbliża się czas, aby kolejny ulubieniec fanów dołączył do zespołu Mortal Kombat 1, ponieważ Ermac zostanie dodany jako pełnoprawny wojownik 23 kwietnia, a jeśli posiadasz Premium Edition lub Kollector's Edition, będziesz miał przewagę 16 kwietnia. Ermac również dostaje towarzystwo, ponieważ Mavado dołącza do składu pod koniec maja jako Kameo.

Ermac ma dość ciekawą historię, ponieważ krążyły pogłoski, że jest w pierwszym Mortal Kombat z 1992 roku, ale to wszystko było nieporozumieniem. W menu diagnostycznym gry znajdowała się linia z napisem "Ermacs", ale nigdy nie był to znak, ale krótka forma "makra błędu". Na szczęście współtwórca serii, Ed Boon, wiedział już, jak zaangażować się w swoją społeczność i w samą porę na Ultimate Mortal Kombat 3 (w 1995 roku) Ermac został wprowadzony na rynek jako grywalna postać, a teraz - prawie 30 lat później - jest gotowy do ponownej walki.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy Ermaca.

HQ
Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości