Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

ESL FACEIT Group i Qiddiya City podpisują pięcioletnią umowę, dzięki której miasto stanie się centrum e-sportu

W przyszłości przyciągnie do miasta różne ważne wydarzenia.

HQ

Od jakiegoś czasu wiemy, że rząd Arabii Saudyjskiej naciska na dostosowanie i ustanowienie miasta Qiddiya jako przyszłego centrum e-sportu i rozrywki w grach. Pojawia się to w postaci całego Gaming & Esports District, który jest w budowie, który ostatecznie stanie się miejscem goszczącym Esports World Cup. Aby upewnić się, że District jest dobrze zaopatrzony w wydarzenia, ujawniono , że ESL FACEIT Group podpisał pięcioletnią umowę z Qiddiya City, aby sprowadzić do miasta imprezy najwyższej klasy i amatorskie.

Mówi się, że obejmuje to nie tylko ESL Counter-Strike Pro Tour, ale także ESL Challenger, ESL Impact, ESL Dota 2 Pro Tour, festiwale DreamHack i wiele innych, a wszystko to w ciągu pięciu lat trwania umowy.

"Qiddiya to miasto zbudowane i zainspirowane przez globalną społeczność e-sportową i gamingową na jednym z najszybciej rozwijających się rynków w branży" – powiedział Craig Levine, współdyrektor generalny ESL FACEIT Group. "Jako pionierskie globalne miejsce dla gier i e-sportu, Qiddiya City będzie rosło i rozwijało się we współpracy ze społecznością, co jest ważnym kamieniem węgielnym bardziej zrównoważonej przyszłości. Jesteśmy przekonani i zaszczyceni, że dziesięciolecia doświadczenia EFG stworzą wartość dla skalowalnej, zorientowanej na fanów wizji miasta".

Nie było żadnej wzmianki o żadnych finansach związanych z umową, ale mówi się, że w jej ramach pojawią się również misje w grze, wciągające doświadczenia, przejęcia scen i nie tylko.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości