Polski
Gamereactor
esport

ESL FACEIT Group nawiązuje współpracę z Zenni Optical w celu zwiększenia świadomości na temat zdrowia oczu

Oficjalnie wejdzie w życie i wystartuje na DreamHack Dallas pod koniec maja.

HQ

ESL FACEIT Group połączył siły z Zenni Optical w ramach umowy, która ma na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowia oczu i stylu życia oraz konkurencyjnych akcesoriów do okularów w przestrzeni e-sportowej.

Umowa zostanie oficjalnie uruchomiona na DreamHack Dallas, gdy odbędzie się to 31 maja, i powiedziano nam, że będzie obejmować akcesoria i inicjatywy pod wspólną marką w celu zintegrowania edukacji w zakresie zdrowia oczu z wydarzeniami organizowanymi przez ESL FACEIT Group w przyszłości.

"Prawdziwa pasja, jaką Zenni ma dla branży e-sportowej i globalnej społeczności graczy, jest odświeżającym widokiem i głównym czynnikiem napędzającym decyzję o naszym partnerstwie" – powiedział współdyrektor generalny EFG, Craig Levine. "Nieustanne zaangażowanie Zenni w dostarczanie okularów dla wszystkich odzwierciedla nasze własne dążenie do tworzenia światów wykraczających poza rozgrywkę dla graczy na całym świecie".

Nie wspomniano o pełnym czasie trwania i wartości partnerstwa, ale wynika to z faktu, że Zenni podpisało również umowy z Evo, Ghost Gaming, TSM i Gamehers.

ESL FACEIT Group nawiązuje współpracę z Zenni Optical w celu zwiększenia świadomości na temat zdrowia oczu


Wczytywanie następnej zawartości