Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

ESL Pro League będzie nadal rywalizować na Malcie do końca 2024 roku

Para będzie pracować razem do końca sezonu 20.

HQ

ESL Gaming and GamingMalta Foundation ogłosiła, że para podpisała przedłużenie, dzięki któremu duet będzie współpracował przez następne kilka lat. Umowa, która potrwa do sezonu 20 (do końca 2024 roku), sprawi, że Malta będzie uważana za gospodarza ESL Pro League, która będzie zawierała pulę nagród w wysokości 850 000 USD.

"Byliśmy dumnym partnerem GamingMalta przez ostatnie dwa lata ESL Pro League i nie moglibyśmy być szczęśliwsi, że w końcu jesteśmy na Malcie, aby gościć nadchodzące sezony naszej premierowej ligi CS: GO" - powiedział Brian Krämer, dyrektor generalny CS: GO w ESL Gaming.

"Wspólnie z GamingMalta nie tylko oferujemy idealne środowisko dla najlepszych drużyn na świecie, ale nadal podkreślamy naszą podstawową zasadę tworzenia świata, w którym każdy może stać się kimś poprzez aktywacje dla początkujących graczy CS: GO w regionie."

Nie ma wzmianki o finansach związanych z umową, ale powiedziano nam, że to rozszerzenie będzie obracać się wokół wzrostu i rozwoju lokalnego ekosystemu e-sportowego poprzez kolejne turnieje i konferencje.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości