Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

ESL wyjęło spod prawa Crocsa w aktualizacji regulaminu ESL Pro Tour

Dodano wyjaśnienie, aby konkretnie odnieść się do obuwia.

HQ

Jeśli jesteś profesjonalistą Counter-Strike, który ma szczególną słabość do Crocs, mamy dla Ciebie złą wiadomość. Jak zauważono w niedawnej aktualizacji zasad ESL Pro Tour, ESL specjalnie ukierunkował obuwie i zakazał noszenia go przez graczy podczas oficjalnych wydarzeń ESL.

Jak wspomniano w wyjaśnieniu do artykułu 4.3 Clothing, ESL stwierdza: "Crocs są uważane za otwarte buty i dlatego nie są dozwolone".

ESL dodaje: "Gracze i drużyny muszą upewnić się, że wszyscy są w strojach drużynowych w tym samym kolorze, długich spodniach i zamkniętych butach (tj. Szortach, klapkach i (tj. Szortach, klapkach i drewniakach piankowych, np. chodaki crocs, są niedozwolone). Wszelkiego rodzaju nakrycia głowy są zabronione. Kary będą przyznawane za drobne naruszenia tej zasady (minimum 250 USD grzywny), ale w poważnych przypadkach (na przykład obraźliwe treści, odzież innej marki drużyny itp.), gracze nie będą mogli rozpocząć meczów przed wymianą problematycznej części odzieży.

Ta zmiana zasad jest tylko jedną z wielu, ponieważ ESL zajęło się również kilkoma innymi obszarami, w tym zasadami specyficznymi dla gry, zasadami ograniczeń składów, zasadami wymiany i innymi.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości