Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Evil West

Evil West otrzymuje pełen akcji zwiastun przeglądowy

Kolejny tytuł Flying Wild Hog ma zadebiutować 22 listopada.

HQ

Jesteśmy przekonani, że Evil West może być hitem listopada, gdy pojawi się 22 listopada na PC, PlayStation i Xbox. Mowa o pozornie pełnej akcji i bardzo złej wersji Dzikiego Zachodu, wypełnionej po brzegi różnymi dobrze zaprojektowanymi potworami do zabijania razem z przyjacielem w miarę obsługi kooperacji.

Oto oficjalne streszczenie:

Poznaj Jessego Rentiera, młodego i utalentowanego pogromcę wampirów, którego wcielisz w Evil West. Gwiezdny agent Instytutu Rentiera, tajnej organizacji polującej na potwory prowadzonej przez jego ojca i wiele pokoleń Rentiera przed nim, będzie musiał wziąć akcję w swoje ręce po tym, jak śmiertelny wampiryczny spisek wyłoni się z ciemności i zniszczy Instytut.

Z pomocą Edgara Gravenora, innego ocalałego z Instytutu Rentiera, będzie musiał walczyć z zaciekłymi wrogami i zdemistyfikować spisek, jednocześnie odbudowując organizację i stając się liderem, którego potrzebuje.

Obejrzyj zwiastun przeglądowy, aby upewnić się, że nie przegapisz bardzo obiecującego tytułu.

HQ
Evil WestEvil West
Evil WestEvil West
Evil WestEvil West
Evil WestEvil West
Evil WestEvil West

Powiązane teksty

0
Evil WestScore

Evil West

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Flying Wild Hog przenosi nas do wersji Dzikiego Zachodu opanowanej przez wampirycznych krwiopijców w tym tytule akcji.Wczytywanie następnej zawartości