Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport

Excel Esports nawiązał współpracę z HSBC

Organizacja e-sportowa z siedzibą w Londynie ma teraz partnera w zakresie usług finansowych.

HQ

Londyńska organizacja e-sportowa Excel Esports ogłosiła, że nawiązała współpracę z bankiem i dostawcą usług finansowych, HSBC. W ramach umowy HSBC zostanie nazwany Excel's partnerem w zakresie usług finansowych i zdrowia finansowego, a obie strony będą współpracować nad sposobami uczenia młodych ludzi, jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze.

Dyrektor generalny Excel Esports', Tim Reichert, skomentował sprawę, mówiąc: "Excel i HSBC UK są zaangażowane we współpracę w celu promowania zdrowia finansowego wśród młodych ludzi w Wielkiej Brytanii i cieszymy się, że możemy wspierać naszą społeczność poprzez tę nową, finansowo nastawioną drogę, aby pomóc naszym fanom żyć bardziej satysfakcjonującym i opartym na doświadczeniu życiem, koncentrując się na ich miłości do gier i e-sportu. "
Nie ma wzmianki o żadnych szczegółach finansowych związanych z transakcją, ani o tym, jak długo HSBC i Excel Esports będą ze sobą współpracować.

Excel Esports nawiązał współpracę z HSBC


Wczytywanie następnej zawartości