Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 2021

F1 2021 zadebiutuje 16 lipca

Tegoroczna edycja zaoferuje nowy tryb fabularny.

HQ

Firmy Codemasters i Electronic Arts zapowiedziały F1 2021, nową grę wyścigową następnej generacji, która zadebiutuje na rynku już 16 lipca. Pojawią się w niej zespoły, kierowcy i tory Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2021. F1 2021 wprowadzi zupełnie nowy tryb fabularny, rozszerzony tryb kariery z opcją gry dla dwóch graczy oraz trzy nowe tory - Portimão, Imola i Jeddah - dostępne dla wszystkich graczy jako darmowa zawartość po premierze.

W nowym trybie fabularnym, Braking Point, gracze awansują z szeregów Formuły 2 do świata Formuły 1. Tryb ten wprowadzi graczy w realia F1, dając im przedsmak stylu życia zarówno na torze, jak i poza nim. Ponadto gracze ponownie będą musieli zetknąć się z niesławnym Devonem Butlerem, który powróci po swoim debiucie w F1 2019.

F1 2021 rozszerzy kultowy tryb kariery o nową opcję gry dla dwóch graczy, która pozwoli znajomym na wspólną kooperacyjną rozgrywkę przez sieć lub wybrać różne zespoły i przenieść rywalizację na tor w synchronicznych sesjach wyścigowych. Każdy kierowca będzie miał pełną kontrolę nad swoimi pomocnikami, dzięki czemu gracze na każdym poziomie zaawansowania będą mogli ze sobą rywalizować. W trybie kariery wprowadzona zostanie także opcja Real-Season Start, dzięki której gracze będą mogli rozpocząć wyścig w dowolnym momencie sezonu. Rankingi kierowców i konstruktorów będą aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Powrócą takie funkcje jak My Team, podzielony ekran dla dwóch graczy, opcje krótszych sezonów w F1 i F2, integracja esportu oraz przystępne menu i obsługa. Po raz pierwszy F1 2021 pojawi się na konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5, oferując poprawioną oprawę wizualną i szybsze czasy ładowania.

Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Edycję Standardową, otrzymają Braking Point Content Pack, zestaw ekskluzywnych przedmiotów w grze inspirowanych fikcyjnymi gwiazdami nowego trybu fabularnego oraz 5 000 PitCoinów. Korzyści z cyfrowej wersji Deluxe obejmują siedmiu kultowych kierowców F1 do wykorzystania w My Team wraz z zawartością do personalizacji, 18 000 PitCoins, pakiet Braking Point Content Pack oraz trzy dni wczesnego dostępu. Gra F1 2021 obsługuje usługę Xbox Smart Delivery oraz darmową aktualizację PlayStation, gdy gracze przesiądą się na konsolę Xbox Series S/X lub PlayStation 5.

HQ
F1 2021

Powiązane teksty

0
F1 2021Score

F1 2021

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Sprawdzamy najnowszą odsłonę serii Formuły 1 od Codemasters.Wczytywanie następnej zawartości