Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 22

F1 22 rozpoczyna sezon 2023, dodając nowe malowanie Alfy Romeo

Gracze mogą teraz wyruszyć na tor wyglądając jak nowy samochód C43.

HQ

Sezon Formula 1 2023 jest w zasadzie tutaj. Przedsezonowe testy trwają i będą dostępne do obejrzenia od jutra, a wszystko to nastąpi po tym, jak każdy zespół skorzystał z okazji, aby ujawnić swoje nowe samochody w ciągu ostatnich kilku tygodni. Podczas gdy pierwsze Grand Prix w tym roku zaplanowano na następny weekend, w Bahrajnie F1 22 Codemasters zaczyna działać, pozwalając graczom wskoczyć do samochodu w niektórych nowych barwach na 2023 rok.

W szczególności jest to samochód C43 Alfy Romeo, który można zasadniczo wprowadzić do F1 22 jako malowanie dla samochodu na sezon 2022. Oznacza to, że możesz wyruszyć na tor w efektownej kolorystyce, która zawiera połączenie szkarłatnej czerwieni i czerni z włókna węglowego.

"Przedsezonowe testy to bardzo oczekiwany moment w kalendarzu Formula 1 i pierwsza okazja dla fanów, aby zobaczyć, jak nowe samochody radzą sobie na polach startowych" - powiedział John Merchant, globalny dyrektor marki F1 w EA Sports. "Cieszymy się, że możemy stać się częścią restartu w 2023 roku, dając naszym graczom możliwość ścigania się i testowania C43".

Spójrz na eleganckie malowanie samochodu poniżej.

HQ
F1 22F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości