Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 22

F1 22 rozpoczyna sezon 2023, dodając nowe malowanie Alfy Romeo

Gracze mogą teraz wyruszyć na tor wyglądając jak nowy samochód C43.

HQ

Sezon Formula 1 2023 jest w zasadzie tutaj. Przedsezonowe testy trwają i będą dostępne do obejrzenia od jutra, a wszystko to nastąpi po tym, jak każdy zespół skorzystał z okazji, aby ujawnić swoje nowe samochody w ciągu ostatnich kilku tygodni. Podczas gdy pierwsze Grand Prix w tym roku zaplanowano na następny weekend, w Bahrajnie F1 22 Codemasters zaczyna działać, pozwalając graczom wskoczyć do samochodu w niektórych nowych barwach na 2023 rok.

W szczególności jest to samochód C43 Alfy Romeo, który można zasadniczo wprowadzić do F1 22 jako malowanie dla samochodu na sezon 2022. Oznacza to, że możesz wyruszyć na tor w efektownej kolorystyce, która zawiera połączenie szkarłatnej czerwieni i czerni z włókna węglowego.

"Przedsezonowe testy to bardzo oczekiwany moment w kalendarzu Formula 1 i pierwsza okazja dla fanów, aby zobaczyć, jak nowe samochody radzą sobie na polach startowych" - powiedział John Merchant, globalny dyrektor marki F1 w EA Sports. "Cieszymy się, że możemy stać się częścią restartu w 2023 roku, dając naszym graczom możliwość ścigania się i testowania C43".

Spójrz na eleganckie malowanie samochodu poniżej.

HQ
F1 22F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości