Polski
Gamereactor
wiadomości
Fall Guys

Fall Guys: Sezon 4 rozpoczyna się dzisiaj z mnóstwem nowej zawartości

Nowe narzędzia kreatywne i krótsza przepustka sezonowa to główne dodatki.

HQ

Czy jesteś gotowy na więcej wyzwań w Fall Guys? Dzisiaj premiera Season 4: Creative Construction, która nie dotyczy tylko nowego motywu i zabawnych czapek do odblokowania. Jak sama nazwa wskazuje, możemy teraz tworzyć własne rundy, w których możemy rywalizować z naszym Beans, i są to dość dokładne narzędzia, które obejmują zarówno przeszkody, jak i ogólne tematy, a także dzielenie się możliwościami.

Wprowadzono również nowy typ tańszego Season Pass, zwany Fame Pass. Chodzi o to, aby uruchamiać je w krótszym okresie czasu i tego możemy się spodziewać tym razem:

"Przepustka Sławy 1 zawiera 6 kultowych kostiumów, które możesz zdobywać podczas gry, a także dodatkowe kostiumy i przedmioty kosmetyczne do odblokowania po ukończeniu głównych poziomów przepustki sławy! Ale nie nazwalibyśmy tego Fame Pass, gdybyśmy nie mieli specjalnego gościa...

Wszystkie przedmioty kosmetyczne z przepustki 1 sezonu 4, w tym kostium Hello Kitty, będą dostępne do odblokowania od 10:00 UTC 10 maja 2023 r. i będą działać przez 6 tygodni.

Obejrzyjcie zwiastun Fame Pass poniżej. Czy wymeldujesz Season 4: Creative Construction?

HQ
Fall Guys
Fall Guys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości