Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 76

Fallout 76 dociera do ponad 17 milionów mieszkańców krypty

Bethesda świętuje koniec 2023 roku nowym kamieniem milowym.

HQ

Sześć miesięcy temu Bethesda ujawniła, że Fallout 76 osiągnęła kolejny kamień milowy z ponad 15 milionami graczy, co jest naprawdę imponującą liczbą, biorąc pod uwagę całkowicie spartaczoną premierę w 2018 roku z negatywnymi lub mieszanymi recenzjami i ogromnymi skargami ze strony społeczności.

Ale ciężka praca się opłaciła i dziś Fallout 76 oferuje wspaniały świat, który był budowany kilka razy i oferuje tak wiele do zrobienia. Gracze nadal odkrywają radioaktywną przygodę, a w ciągu sześciu miesięcy, które minęły od czerwca - liczba ta wzrosła o dwa miliony graczy, jak pisze Bethesda:

"W zeszłym miesiącu obchodziliśmy piątą rocznicę powstania i przeszliśmy długą drogę od czasu, gdy po raz pierwszy wyszliśmy z Krypty na pustkowia Appalachów. Łącznie 17 milionów graczy poznało nowe opowieści i postacie z Fallouta w Wastelanders. Dokonałeś ważnych wyborów, które wpłynęły na wynik tego obszaru w Steel Reign i Steel Dawn. Zapuściłeś się nawet poza granice Appalachów z The Pitt, a teraz Atlantic City. Widziałeś objazdowe karnawały, odblokowałeś mnóstwo zawartości w Fallout Seasons, walczyłeś ze Spooky Scorched, postawiłeś stopę na wspaniałej postnuklearnej promenadzie w New Jersey i wiele więcej."

Cieszymy się również, że Bethesda będzie nadal powiększać swoje ukochane pustkowia w Appalachach. Druga odsłona Atlantic City pojawi się wiosną 2024 roku, a w przyszłym roku możemy spodziewać się większej mapy, " głęboko w zalesionym sercu Shenandoah", która nie została jeszcze określona.

Czy grałeś ostatnio w Fallout 76, czy zamierzasz to zrobić?

Fallout 76

Powiązane teksty

0
Fallout 76: WastelandersScore

Fallout 76: Wastelanders

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja Fallouta 76 - wprowadzająca zupełnie nowy wątek fabularny i postacie niezależne. I chwała jej za to!Wczytywanie następnej zawartości