Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 76

Fallout 76 otrzymuje obsługę 60 FPS dla PS5 i Xbox Series S/X

PlayStation 5 i Xbox Series X działają teraz natywnie w rozdzielczości 4K i 60, z 1080p i 60 klatkami na sekundę dla Xbox Series S.

HQ

Najnowsza aktualizacja Fallout 76 nosi nazwę Once in a Blue Moon i została wydana wczoraj i wprowadza do gry kilka nowych funkcji i zawartości. Oficjalny opis brzmi:

"Niebieski Księżyc wschodzi nad wzgórzami Appalachów, wydając nowe kryptydy, które zagrażają postępowi handlowemu Blue Ridge Caravan Company. Broń swoich bramińskich stad i szlaków handlowych przed szalonymi kultystami i potwornymi stworzeniami w dwóch nowych wydarzeniach publicznych i zadaniach pobocznych, a także staw czoła wrogom zainfekowanym nową, śmiertelną mutacją Daily Ops, aby mieć szansę na zdobycie nowych nagród!

Okazuje się jednak, że aktualizacja przyniosła więcej zabawy, ponieważ Fallout 76 obsługuje teraz 60 FPS zarówno na PlayStation 5, jak i Xbox Series S / X, nawet o tym nie wspominając. Jest to pierwszy raz na PlayStation 5, podczas gdy technicznie można to osiągnąć na Xbox, grając w wersję ostatniej generacji na Xbox Series S / X za pomocą FPS Boost.

To jest prawdziwa okazja z grami 4K i płynną liczbą klatek na sekundę. Według Elegant na Twitterze, nie jest to solidna liczba klatek na sekundę, którą otrzymujemy, ale nadal ogromna poprawa techniczna.

Fallout 76

Powiązane teksty

0
Fallout 76: WastelandersScore

Fallout 76: Wastelanders

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja Fallouta 76 - wprowadzająca zupełnie nowy wątek fabularny i postacie niezależne. I chwała jej za to!Wczytywanie następnej zawartości