Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 4

Fallout: Londyn coraz bliżej premiery

Po przesunięciu przez aktualizację Next-Gen do Fallout 4, oczekiwany mod otrzymuje aktualizację

HQ

Jako ktoś, kto nie mógł się doczekać bardziej brytyjskiego podejścia do Fallout 4, Fallout: London wyglądał na idealny mod, jednocześnie podnosząc kurtynę tego, co wydarzyło się w Europie po Wielkiej Wojnie i pozwalając graczowi nosić kask.

Mod został opóźniony na czas nieokreślony, gdy Bethesda wydała aktualizację nowej generacji w kwietniu, ponieważ zmieniła sposób, w jaki mody wchodziły w interakcję z główną grą. Od tego czasu wokół Fallout: London panuje cisza. Tak było do tej pory.

Na X Team FOLON podał aktualizację:
"Pojawiło się wiele spekulacji na temat naszej nadchodzącej premiery, a my chcieliśmy otworzyć się i oczyścić atmosferę dla naszych głównych zwolenników.
Najważniejsze jest to, że wysłaliśmy kilka kompilacji do GOG w celu przetestowania kontroli jakości i czekamy na ostateczne zielone światło.
Po zakończeniu procesu dwukrotnego sprawdzania, czy Fallout: London i jego instalator działają na wszystkich obsługiwanych komputerach, powinniśmy być gotowi do pracy. (Tak, mamy własny instalator, a także downgrader!)
W interesie nas wszystkich jest, aby ten końcowy proces kontroli jakości został przeprowadzony w pełni i jesteśmy bardzo wdzięczni, że GOG nam w tym pomaga."

Obiecują, że koniec jest w zasięgu wzroku, co jest doskonałą wiadomością dla każdego, kto tęskni za nową Fallout przygodą.

Fallout 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości